776 740 029

Ošetření Dr.Schutz - CC Terasový olej světlý 750 ml

Ošetření Dr.Schutz - CC Terasový olej světlý 750 ml
detail kliknutím
Varianty zboží:
dle metráže

Koupit toto zboží Ks

Kód zboží
0164075007
Výrobce:
Dr-Schutz
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
skladem
Počet kusů:
1
Hmotnost:
1 kg

POPIS PRODUKTU:
Speciální olej na bázi rostlinných olejů pro použití ve venkovním prostředí. Díky velmi dobré nasávací schopnosti je dřevo konzervováno, póry ovšem zůstávají otevřené a mají možnost dýchat. Přirozená krása a struktura dřeva, popř. WPC, bude opticky zvýrazněna. Protiskluzná hodnota R 10. Protiskluzný účinek testován ve zkušebním ústavu Institut für Wand- und Bodenbeläge, Säurefliesner-Vereinigung e.V. podle směrnice BGR 181 a DIN 51130.

OBLASTI POUŽITÍ:
Pro impregnaci dřevěných teras ze všech druhů dřevin a WPC (Woodplastic). Je vhodný také pro ošetření zahradního nábytku a jiných dílů ze dřeva ve venkovním prostředí.

POUŽITÍ: Použití je možné při venkovní teplotě minimálně 10°C. Impregnované dřevo musí být čisté a suché. Staré nátěry v případě nutnosti nejprve odbrousit. Poslední broušení provést zrnitostí 120. WPC-povrchy nejprve popřípadě vyčistit produktem Intenzivní čistič pro dřevo, WPC a kámen. Olej rovnoměrně nanést ve směru kresby dřeva olejovacím válečkem, štětcem nebo hadrem, který nepouští vlákna. Po asi 30 minutách působení přebytečný olej ještě jednou důkladně rozetřít, popř. setřít štětcem nebo hadrem. Dřevo po zaschnutí přes noc znovu naolejovat olejovacím válečkem, štětcem nebo hadrem, který nepouští vlákna. Přitom tak dlouho pracovat mokré do mokrého, až je dřevo úplně nasyceno. Přebytečný olej důkladně odsát. Doba schnutí: 12 hodin (při dobrém větrání).

SPOTŘEBA: Měkké dřevo: 200-250 ml/m²;
                 Tvrdé dřevo: 100-120 ml/m²

 
Parkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Parkety a Podlahy Veselý NejŘemeslníci (c) 2018 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | Kontakty