776 740 029

Amorim Cork Flooring Premier Cork Standard 4

Amorim Cork Flooring Premier Cork Standard 4



Amorim Cork Flooring Premier Cork Standard 4
detail kliknutím
Kolik balení potřebujete?
Zadejte kolik m2 potřebujete:
m2
Potřebujete:
 balení
 Kč


cena 1m2
788
cena balení:
1 560
balení obsahuje:
1,98 m2

Koupit toto zboží ks

Kód zboží
7003A0006
Výrobce:
AMORIM CORK FLOORING
Dostupnost:
do 3 dnů
Délka:
600mm
Šířka:
300mm
Tlouška:
4mm
Povrchová úprava:
Bez povrchové úpravy
Hmotnost:
15 kg
Upřesnění:
lepená varianta

Korková podlaha z masivního korku bez povrchové úpravy. Kvalitní korková podlaha s vynikajícími akustickými a termoizolačními vlastnostmi.

 

Korková podlaha z masivního korku je skutečným zázrakem přírody – má stejnou strukturu v celém svém průřezu a její jednoduchý design z jemných korkových granulátů je nejen estetický, ale i funkční. Díky možnosti několikrát ji přebrousit si zachová svůj krásný vzhled po mnoho let. Pro maximální životnost doporučujeme lakování.

Proč se rozhodnout právě pro korkovou podlahu? Korek je tichý společník. Ve srovnání s laminátem snižuje hluk až o 53 % dB díky svým výborným akustickým vlastnostem. Navíc má skvělé izolační schopnosti – pocit tepla pod nohama ucítíte okamžitě a vaše místnosti zůstanou vyhřáté po delší dobu, protože korek zadržuje teplo lépe než materiály jako beton nebo dlažba.

A pokud zvažujete kombinaci s podlahovým topením, nemějte obavy. I když se korek déle zahřívá, udrží teplo mnohem déle i po vypnutí topení, čímž vám může pomoci snížit náklady na vytápění. Kromě toho je korek šetrný k vašemu tělu – při každém kroku cítíte měkkost a pružnost, což ocení nejen vaše klouby, ale i celkový komfort chůze.

Korkové podlahy jsou teplé na dotek, pohlcují hluk, odolávají vodě a jsou skvělé pro alergiky. Při chůzi máte pocit, že jdete po měkkém a teplém povrchu, který vás obejme pohodlím. Navíc korek neobsahuje žádné ftaláty, takže je nejen příjemný na dotek, ale i zdravější pro vás a vaši rodinu. Korková podlaha je ztělesněním pohodlí, zdraví a přirozeného tepla pro váš domov.

 

POKLÁDKA KORKOVÝCH DLAŽDIC

Samotná pokládka korkových dlaždic vyžaduje trochu zručnosti a zkušeného podlaháře.

Korkové dlaždice se musí vždy lepit na zcela vyrovnaný podklad na cementové bázi (vyrovnaný cementovou nivelační stěrkou nikoliv na anhydrit).



Potřebujete položit podlahu?

Podobné zboží Podlahy : KORKOVÉ : Premier Cork podlaha



Parkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Hodnocení obchodu Parkety a Podlahy Veselý na Zboží.cz Parkety a Podlahy Veselý Nejřemeslníci (c) 2025 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | GDPR | Kontakty | Webdesign ABweb.cz




VELIKONOČNÍ SVÁTKY 2025 pátek 18.4.2025 a pondělí 21.4.2025 bude prodejna zavřena. Objednávky budou expedovány od úterý 22.4.2025 Přejem krásné prožití Velikonočních svátků. Tým Parkety Veselý